VIERING SINT ANNAKAPEL EKE LANDUIT 31 JULI 2022

Elk jaar is er de eerste zondag na het feest van de Heilige Anna ( 26 juli) op de wijk Eke-Landuit een eucharistieviering aan de kapel. Er zijn meer dan 120 mensen naar deze viering gekomen.

De voorganger was E.H. Dirk De Bruycker en in zijn preek had hij het over dat alles kan en normaal is, maar de toekomst is niet in ons bezit. Het is aan ons christen om verantwoordelijkheid te nemen om zorg te dragen voor de toekomst, ook aan wie het nodig heeft en ook aan de natuur. De zang werd verzorgd door het Seeveringakoor. Dank aan de organisatie om dit ieder jaar opnieuw te laten plaatsvinden.

Voor meer foto’s van deze viering, druk HIER. (Alle Foto’s zijn van Marc PERSEYN)

Voor de tekst van de viering, druk HIER.

Voor de tekst van de homilie, druk HIER.