LINKEN

A

Abdij Averbode: www.abdijaverbode.be

Abdij Affligem: www.abdijaffligem.wordpress.com/

Abdijen Benedictijnen, Cisterciënzers en trappisten: www.monasteria.org

Abdij Grimbergen: www.abdijgrimbergen.be

Arkgemeenschap Moerbeke: http://moerkerke-brugge.ark.vlaanderen

Armen en eenzaamzorg Poverello: www.poverello.be

Abdij O.L.Vrouw van Koningsoord: www.koningsoord.org

Abdij Tongerlo: www.tongerlo.org

Abdij van Orval: www.orval.be

Abdij van het park: www.norbertijnenabdijvanpark.be

Abdij Postel: www.abdijpostel.be

Abdij Vlierbeek: www.abdijvanvlierbeek.be

Abdij Westmalle: www.trappistwestmalle.be

Abdij Westvleteren: www.sintsixtus.be

Abdij Zevenkerken: www.sint-andriesabdij.org

Abdij Solesmes Frankrijk: www.abbayedesolesmes.fr  

Astene Parochie: www.astenedorp.be

Abdij Ten Putte Gistel: www.moedervanvrede.be

B

Bedevaarten Bisdom Gent: www.basiliekoostakker.be

Bedevaartsoord Oostakker-Lourdes: www.kerknet.be/organisatie/bedevaartsoord-oostakker-0

Bedevaartsoord BANNEUX: www.banneux-nd.be/nl/accueil.nl.htm

Bedevaartsoord Beauraing: http://beauraing.catho.be/nl/nl_000_frames.html

Bedevaarten ( Westvlaamse ) Medjugorje: www.wvl-medjugorje.be

BISDOM bij de Krijgsmacht: www.army-chaplaincy.be/nl/

Bedevaart Heilig Land: www.renaat.be

Beweging.net: www.beweging.net

Bezinningscentra: www.bezinningshuizen.be

BROEDER ISIDOOR: www.passionisten.be

Broederlijk Delenwww.broederlijkdelen.be

Bijbel Willibrordvertaling: www.willibrordbijbel.nl

C

Catechesehuis: www.catechesehuis.be

Christelijke Mutualiteiten: www.cm.be

Christen Forum: www.christenforum.be

Christelijke Katakomben van Rome: https://www.catacombe.roma.it/nl/index.php

Caritas Catholica: www.caritas.be

D

Davidsfonds: www.davidsfonds.be

Dekenaat Aalst: www.dekenaataalst.be

Dekenaat Deinze: www.kerknet.be/organisatie/parochie-deinze

Dekenaat Dendermonde: www.dekenaat-dendermonde.be

Dekenaat Eeklo: www.kerknet.be/organisatie/dekenaat-eeklo-0

Dekenaat Gent: www.kerknet.be/organisatie/kerk-gent

Dekenaat Lokeren: www.kerknet.be/organisatie/dekenaat-lokeren

Dekenaat Oudenaarde: www.dekenaat-oudenaarde.be

Dekenaat St-Niklaas: www.dekenaatsint-niklaas.be

Dekenaat Wetteren: www.decanaatwetteren.be

Dekenaat Zottegem: www.kerknet.be/organisatie/parochie-zottegem

De Pinte: www.depinte.be

De Stroom: www.destroom.be

De Tinten vzw: www.detinten.be

Dominicanen: https://dominicanen.nl/

Don Bosco: www.donbosco.be

Drugsproblemen jongeren: www.vad.be

E

Eigentijdse Jeugd / De Graankorrel: www.eigentijdsejeugd.be

F

Femma vrouwen beweging: www.femma.be

Ferm (KVLV): www.samenferm.be

Focolare-beweging: www.focolare.org

G

Gavere: www.gavere.be

Guy Gilbert de Franse Priester: www.guygilbert.net

Gezinspastoraal: www.gezinspastoraal.be

Gregoriaans koor Kortrijk: www.laudatedominum.be

Heiligen: www.heiligen.net

Homilieën: www.preekvandeweek.be

Homilieën: http://dominicanen.be

I  

Internetpastoor Kuipers: www.internetpastoor.nl

Interdiocesane Jeugddienst: www.ijd.be

Isidorusweb-Het portaal voor surfende katholieken: www.isidorusweb.nl

J  

Jongerenpastoraal: www.jongerenpastoraal.be

Jeugdbewegingen KSJ-KSA-VKSJ: www.ksa.be/historiek

Jeugdbeweging KLJ: www.klj.be

Jeugdbeweging KAJ: www.kaj.be

Karmelitaans Centrum: www.rustpunt.net

Katholiek Nieuwsblad: www.kn.nl/nieuws/

Katholieke Werknemers Beweging: www.kwb.be

Katholieke Vereniging Gehandicapten: www.kvg.be

Kerkmuziek: www.kerkmuziek.be

Kerk in Frankrijk: www.cef.fr

Kerk in Vlaanderen: www.kerknet.be

Kerk in Nederland: www.katholiek.nl

La Chapelle Montligeon: https://montligeon.org/

Lourdes – Frankrijk: https://www.lourdes-france.org/nl/

Licht en Liefde: www.blindenzorglichtenliefde.be

Maria: www.marypages.com/indexnl.html

Mariale ommegang Nazareth: www.mariale-ommegang-nazareth.be

Mariakapellen: www.mariakapellen.nl

Mariaprocessie Halle: www.mariaprocessie.be

Markant Vrouwenbeweging: www.markantvzw.be

Missie: www.missio.be

Moeder van de vrede: www.moedervanvrede.be

Nazareth: www.nazareth.be

Oase in de stad: www.mariakefas.be

Onderwijs vieringen: www.4ingen.be

Ontwikkelingssamenwerking: www.mo.be

OKRA: www.okra.be

Parochie Aalter: www.kerknet.be/organisatie/parochie-aalter

Parochie De Pinte-Zevergem-Latem-Deurle: www.parochiedepintezevergemlatemdeurle.be

Parochie Nevele: www.kerknet.be/organisatie/parochie-nevele

PAROCHIES: http://parochies.2link.be

Pasar: www.pasar.be

Priester Andy Penne: www.priesterpenne.be

Pelgrimstochten: www.pelgrimstochten.be

PRIESTER WORDEN: www.priesterworden.be

Q

RK nieuws: www.rkkerk.nl/nieuws/

Radio Maria Vlaanderen: www.radiomaria.be

Radio Maria Nederland: www.radiomaria.nl

Samana (Ziekenzorg): www.samana.be

Slabbinck: www.slabbinck.be

 Studentenpastoraal Gent: http://student.ugent.be/studentenpastoraalgent

Taizé: www.taize.fr

Tertio: www.tertio.be

Tijdschrift voor Geestelijk Leven: www.tgl.be

Toerisme en Kerk in Antwerpen: www.topa.be

Tieners site: www.tienerweb.be

Uitgeverij Averbode: www.averbode.be

Uitgeverij Lanoo: www.lannoo.com

Unicef: www.unicef.be

Unizo Nazareth-Eke: www.unizo.be/nazareth

Vaticaan: www.vatican.va

Vrije Basisschool Asper: www.vbsasper.be

Vrije Basisschool Eke: www.vbseke.be

Vrije Basisschool De Pinte: www.vbs-depinte.be

Vrije Basisschool Dikkelvenne: www.gvbdikkelvenne.be

Vrije Basisschool Gavere-Semmerzake: http://www.devliegenier.be/

Vrije Basisschool Nazareth: https://sites.google.com/a/vbsnazareth.be/start/

Vrije Basisschool Latem-Deurle: https://sites.google.com/vbs-latem-deurle.be/school/welkom

Vrije Basisschool Zevergem: www.vbszevergem.be

Vredeseilanden: www.vredeseilanden.be

Waarden en normen: www.waarden.org

Werkgroep Katholieke Jongeren: www.wkj.nl

Wereldwinkels: www.oww.be

Wereldsolidariteit: www.wereldsolidariteit.be

Welzijnszorg: www.welzijnszorg.be

Woon en Zorgcentrum De Lichtervelde Eke: www.zorg-saam.be/de-lichtervelde/

Woon en Zorgcentrum Mariahuis Gavere: https://sitemariahuis.be/

Witte Paters: www.lavigerie.be

Zangkoor Cantate Domino: www.cantatedomino.com

Ziekenhuis Maria Middelares: www.mariamiddelares.be

Ziekenhuis St. Vincentius Deinze: www.azstvdeinze.be