DANKVIERING ERE DEKEN MARK SOENS

Goede vrienden,

Bijna 25 jaar is deken Mark Soens in Nazareth onze pastoor geweest maar ook deken van onze voormalige dekenij Nazareth. Deken Mark, dat weten we allemaal, is zeer gewaardeerd in onze gemeenschap. Altijd bereid om mensen nabij te zijn en te helpen waar kan. Een gelovig en beminnelijk man. Iemand die persoonlijk pijn en verdriet ervaarde bij conflicten en ruzies om zich heen. Weinig mensen weten welke moeite hij ook gedaan heeft in de dekenij om de parochies dichter bij elkaar te brengen en zijn collega’s-priesters te steunen waar nodig. Mark wil het wat rustiger aan doen en aanvaardde een nieuwe opdracht in Oostakker-Lourdes. Ik wil nu reeds meedelen dat we in een feestelijke viering op Beloken Pasen, zondag 23 april om 10u30 uur, hem dank willen zeggen om alles wat hij voor onze geloofsgemeenschap heeft gedaan. Na de dankviering zijn we uitgenodigd voor een receptie in “cc Het Centrum “. Daarnaast dromen we van een extraatje: een afscheidsgeschenk dat van een grote groep mensen komt. Symbolisch sterk, toch? Wil je hierin bijdragen? Stort dan vóór 10 april op rekeningnummer BE10 1043 7362 0304 op naam “Dank Deken Marc Soens”

Pastoor Guy