VIERINGEN EKE-GAVERE-NAZARETH

Woensdag 06 juli
H. Maria Goretti, maagd en martelares
H. Godelieve, maagd en martelares
8.30 u. Nazareth: Mis stichtingen (7/15)

Donderdag 07 juli
KERKWIJDINGSFEEST VAN DE KATHEDRALE KERK
8.00 u. Eke: Jgt. Rector Z.E.H. André De Meulemeester

Vrijdag 08 juli
8.00 u. Eke: Overledenen van gezin en familie

Zaterdag 09 juli
HH. Augustinus Zhao Rong, priester, en gezellen, martelaren in China
HH. Martelaren van Gorcum
H. Maagd Maria
08.00 u.: Eucharistieviering aan de Sint-Martinuskapel (Pontweg, Asper) ter gelegenheid van de Sint-Martinusommegang
18.00 u. Eke: Jules Vandekerckhove – fam. Bracke-Gevaert
Voor overledenen

Zondag 10 juli
VIJFTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
H. Amelberga, maagd
9.00 u. Gavere: Jgt. voor Oscar Meulenyzer echtgenoot van Maria D’Hondt
                   Eeuwigdurend voor Graaf Louis De Lichtervelde
Lector: Rita Coryn
10.30 u. Nazareth: Voor een overleden zoon en broer
Voor allen die gebukt gaan onder een depressie
Voor hen die besloten om uit het leven te stappen
Lector: Marc Perseyn

Maandag 11 juli
H. BENEDICTUS, abt, patroon van Europa
8.00 u. Eke: V.M.

Dinsdag 12 juli
8.00 u. Eke: Overleden ouders en zus

Woensdag 13 juli
H. Henricus
8.30 u. Nazareth: EUCHARISTIE

Donderdag 14 juli
H. Camillus de Lellis, priester
8.00 u. Eke: Overleden echtgenoot en familie

Vrijdag 15 juli
H. Bonaventura, bisschop en kerkleraar
8.00 u. Eke: Leon en Irma Martens en familie

Zaterdag 16 juli
O.-L.-Vrouw van de berg Karmel
H. Maagd Maria
18.00 u. Eke: Voor overledenen
Ter ere van Onze Lieve Vrouw
Georges Van de Voorde en echtg. Martha Rasschaert en zonen Robert en André

Zondag 17 juli
ZESTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
9.00 u. Gavere: Jgt. voor Adelin Dervaux en echtgenote Clara Verdonck en familie
                   Jgt. voor Amedéé De Waegenaere en echtgenote Adrienne Van Den Berghe
                   en familie
                   Voor Carlien Vindevogel
                   Eeuwigdurend voor Maria De Muynck
Lector: Luc De Coninck
10.30 u. Nazareth: Jgt. Carlien Vindevoghel
Lector: Annemie De Gussem
18.30 u. Gent: Mis in het Gentse dialect aan de St-Jacobskerk te Gent

Maandag 18 juli
8.00 u. Eke: V.M.

Dinsdag 19 juli
8.00 u. Eke: Jgt. Z.E.H. Hugo Stubbe

Woensdag 20 juli
H. Apollinaris, bisschop en martelaar
8.30 u. Nazareth: Overledene B.D.

Donderdag 21 juli
H. Laurentius van Brindisi, bisschop en kerkleraar
8.00 u. Eke: Bijzondere intentie

Vrijdag 22 juli
maria-H. Maria-Magdalena
8.00 u. Eke: Bijzondere intentie

Zaterdag 23 juli
H. BIRGITTA, kloosterlinge, patrones van Europa
H. Maagd Maria
18.00 u. Eke: Paul Van Dorpe

Zondag 24 juli
(H. Sarbelius Makhlüf [in Libanon], priester)
ZEVENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
9.00 u. Gavere: EUCHARISTIE
10.30 u. Nazareth: Voor overledenen
Lector: Marijke Dhondt