FEEST VAN ONZE PAROCHIE – MARIALE OMMEGANG NAZARETH 8 september 2019

Zondag 8 september was een groot succes voor onze Mariale Ommegang, ondanks vele andere activiteiten in de streek. Onder een stralende zon hebben vele honderden bedevaarders (minstens evenveel als vorig jaar) samen met pastoor Guy de ommegang mee gestapt door de straten van onze parochie. Anderen zijn in de kerk gebleven en hebben daar meegezongen en mee gebeden voor alle intenties die er waren. Namens de Werkgroep Mariale Ommegang wil ik iederéén van harte bedanken voor de inzet en medewerking aan dit mooie jaarlijkse gebeuren in onze parochie, voor en achter de schermen. Toch dank ik speciaal de mensen van buiten onze parochie die (over de grenzen heen) ook meegeholpen hebben. Bouwen aan een mooie kerk in de toekomst…
Ook dank aan de vele bedevaarders van waar ook. Dankjewel.
Volgende jaar is 8 september op een dinsdag. Noteer het alvast in jullie agenda.
Met een hartelijke groet,
Marc Perseyn.

druk hier voor de foto’s.

(enkele foto’s van zondag, met dank aan Annick Geiregat en Luc Botte voor de foto’s)