LITURGISCHE VIERINGEN ASPER-GAVERE

We vieren terug eucharistie met maximum 200 aanwezigen vanaf 27 juni.

KERK ASPER

Zaterdag 26 juni
DERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
18.00 u. Eucharistie
Lector : Paul Gruwez

Zaterdag 3 juli
VEERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
SINT-MARTINUSOMMEGANG
9.30 u. Sint-Martinusviering n.a.v. de Sint-Martinusommegang
18.00 u. GEEN AVONDEUCHARISTIE

Zaterdag 10 juli
VIJFTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
18.00 u. Eucharistie
Lector : Karel Hubau

Zaterdag 17 juli
ZESTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
18.00 u. Eucharistie
Lector : Raphaël Brain

Zaterdag 24 juli
ZEVENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
18.00 u. Eucharistie
Lector : Caroline De Paepe

Zaterdag 31 juli
ACHTTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
18.00 u. Eucharistie
Lector : Martin Peleman

KERK GAVERE

Zondag 27 juni
DERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
10.00 u. Namis voor Achiel Van Lancker echtg. van Juliette Van Cauwenberghe
Jgt. voor Noël Buyle en echtgenote Denise D’Hont
Voor P. De Vreese (4)
Lector : Isabelle Tuypens

Zondag 4 juli
10.00 u. Jgt. voor Oscar Meulenyzer echtg. van Maria D’Hondt
Lector : Rita Nachtergaele

13.20 u. Doop van Babette Schmidt
13.40 u. Doop van Raeven De Beir
14.00 u. Doop van Felix Merckx
14.20 u. Doop van Adriana Moerman
14.40 u. Doop van Milena Dooms
15.00 u. Doop van Wannes D’Haen
15.20 u. Doop van Alianna Kuljovska
15.40 u. Doop van Marie Backaert

Zondag 11 juli
VIJFTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
10.00 u. Eeuwigdurend voor Van Trappen A. (1)
Lector : Conny Maes

Zondag 18 juli
ZESTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
10.00 u. Eeuwigdurend voor de familie Sorgeloos (3)
Lector : Martine Van Der Haegen

Woensdag 21 juli
NATIONALE FEESTDAG
11.00 u. TE DEUM n.a.v. de Nationale Feestdag
(Onder voorbehoud)

Zondag 25 juli
ZEVENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
10.00 u. Jgt. voor Adelin Dervaux en echtg. Clara Verdonck en familie
Jgt. voor Amedée De Waegenaere en echtg. Adrienne Van Den Berghe 
en zus Julia
Voor een genezing (D)
Lector : Rita Coryn

Zondag 1 augustus
ACHTTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR
10.00 u. Eeuwigdurend voor Alfons De Groote (2)
Lector : Dries Biesemans

14.00 u. Doop van Esther Verlinden
14.20 u. Doop van Cyamm De Beir
14.40 u. Doop van Eline Vanlancker
15.00 u. Doop van Lotte Goossens
15.20 u. Doop van Victor De Wulf